Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200zł.
FILMY
Polecamy
Zestaw lotowy
Zestaw lotowy
269,00 zł 250,00 zł
szt.
O nas

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ NATURALNE PRODUKTY DLA GOŁĘBI FIRMY "NATURALIS"?

Najwyższym celem firmy „NATURALIS” jest utrzymanie w zdrowiu i optymalnej, długotrwałej formie gołębi na każdym etapie sezonu. Staramy się to osiągnąć poprzez liczne badania i obserwacje prowadzone na kilku niezależnych stadach gołębi pocztowych. Efektem takiej praktyki jest powstanie linii produktów w 100% naturalnych, nie będących lekami czy antybiotykami.

Nasze dodatki uzupełniające pozwalają osiągnąć optymalną formę gołębi i minimalizują konieczność stosowania leków i chemoterapii.

To zdecydowanie zwiększa dobrostan stada. Wśród naszej gamy produktów znajdą Państwo wszystko dla gołębi. Nasze produkty mają działanie grzybobójcze, bakteriobójcze i wirusobójcze. Posiadamy także preparaty dla gołębi wpływające na drogi oddechowe oraz szeroką gamę produktów zawierających ogromną ilość witamin i związków mineralnych. Nasze produkty sprawdzają się na każdym etapie rozwoju gołębi: podczas sezonu zimowego, sezonu rozrodczego, sezonu lotów gołębi dorosłych, sezonu lotów gołębi młodych, sezonu pierzenia gołębi. Nasze produkty doskonale przygotują gołębie  do sezonu wystaw gołębi. Każdy nasz produkt jest przebadany laboratoryjnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl